تور کیش

تور کیش نوروز 97

خدمات تور کیش نوروز 97 شامل : اقامت در هتل بهمراه صبحانه ، بلیط رفت و برگشت ، ترانسفر فرودگاهی و استقبال می باشد.

جزیره کیش یکی از جزیره‌ های خلیج فارس در استان هرمزگان در جنوب ایران است. در گذشته، این جزیره را به نام «قیس» می شناختند. بیشتر دیدنی های کیش شگفتی های است که طبیعت در طی سال های متمادی به وجود آورده و با دست بشر تغییراتی در آنها ایجاد شده ‌است. 

معرفی برخی از مکان های جالب و جذاب کیش که می توانید در سفر خود به تور کیش از این مکان ها دیدن نمایید.

پارک دلفین ها جاذبه ای است که اکثر مسافران تور کیش نوروز 97 به آنجا می روند. مجموعه ای سرسبز با مساحت ۱۰۰ هکتار که در محوطه خود انواع گونه های گیاهی را جای داده است.

مکانی که می تواند در یک زمان آرامش و هیجان را به شما هدیه کند. هیجان را با قایق های پدالی، جت اسکی و غواصی در دل اقیانوس تجربه کنید و آرامش را با قدم زدن بر روی اسکله و تماشای انواع و اقسام ماهی های رنگارنگ و زیبا که در حال شنا هستند. این اسکله تفریحی در تمام مدت شبانه روز پذیرای گردشگران تور کیش نوروز 97 است.

بوستان آهوان کیش با ۲ هکتار مساحت در انتهای خیابان فردوسی جزیره کیش قرار دارد و دارای ۱۷ قفس برای نگهداری از انواع حیواناتی مانند شیر، آهو، روباه، شغال، میمون، گوزن و انواع پرندگان است.

کلبه هور منطقه ای دیدنی است که بستر آن صخره ای بوده و برای علاقه مندان به ماهیگیری و غواصی جذاب خواهد بود و زیبایی چشم انداز آن با رشته کوه های جنوب هرمزگان دو چندان می شود.